Wystawa zabawek w Oddziale dla Dzieci

W Oddziale dla Dzieci 29 maja 2018 r. o godz. 10:00 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy w obecności uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Morągu, wykonawców zabawek oraz ich opiekunów i instruktorów. Wystawa została przygotowana z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu. Dzieci wysłuchały krótkiego omówienia prac zaprezentowanych na wystawie, m.in. sposobów ich wykonania oraz rodzaju wykorzystanych materiałów. Uczestnicy spotkania byli zachwyceni różnorodnością, tematyką oraz wspaniałą kolorystyką i precyzyjnym wykonaniem niecodziennych zabawek. Wszystkie rękodzieła było można wcześniej zarezerwować i odebrać po zakończonej wystawie.

Wystawę można było zwiedzać do 16 czerwca 2018 r.