Planszogranie w bibliotece

Ale to były emocje!!! 25.05.2018 w bibliotece odbył się kolejny maraton z planszówkami, czyli 4 godziny szaleństwa! W trakcie maratonu uczestnicy zagrali w niezliczoną ilość planszówek, nauczyli się ich zasad, poznali nowych ludzi i przede wszystkim miło spędzili wieczór. Oprócz tego uczestnicy  mieli możliwość wzięcia udziału w oficjalnym turnieju w grę Ice Cool. Zwycięzca bibliotecznych eliminacji został zaproszony na ogólnopolski finał, który odbędzie się jesienią 2018 roku. Na najlepszych czekały nagrody zasponsorowane przez Wydawnictwo Rebel. Wspierała nas oczywiście ekipa z ostródzkiego GrajDołka.

Podczas maratonu były robione zdjęcia, które zostały wykorzystane na cele promocyjne biblioteki. Udział w imprezie był jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku uczestnika przez bibliotekę.