„Biblioteka moich marzeń” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W Oddziale dla Dzieci 8 maja 2018 r. o godz. 10:00 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie plastycznym „Biblioteka moich marzeń”, zorganizowanego z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek. Mali artyści odebrali dyplomy i nagrody za pomysłowe, twórcze oraz barwne prace, na których zaprezentowali kolorowe wnętrza biblioteki, nietypowe pomysły architektoniczne oraz sposoby spędzania wolnego czasu z książką. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Wystawę pokonkursową będzie można zwiedzać do 26 maja 2018 r. w Oddziale dla Dzieci.

Laureaci konkursu:

Kategoria I
miejsca I – Janek Dziki (Przedszkole Nr 6), Marcelina Mróz (Przedszkole Nr 6)
miejsce II – Wiktoria Kobus (Przedszkole Nr 6)
miejsce III – Paweł Farjaszewski (Przedszkole Nr 6)
Wyróżnienia: Maksymilian Kadylak (Przedszkole Nr 6), Ernest Hamulecki (Przedszkole Nr 6), Mateusz Popielarczyk (Przedszkole Nr 6), Piotr Sobieraj (Przedszkole Nr 2)

Kategoria II
miejsce I – Anna Pawlukiewicz (Morąski Dom Kultury)
miejsce II – Aleksander Dąbrowski (S.P. Nr 1)
miejsce III – Wojciech Rogoziński (S.P. Nr 1), Antonina Drosio (Klub Wojskowy)
Wyróżnienia: Antoś Brynda (Klub Wojskowy), Agata Kaczyńska (S.P. Nr 1), Michał Marusiak-Łesyk (Morąski Dom Kultury)

Kategoria III