Ferie w Oddziale dla Dzieci

Zdjęcie dzieci z dyplomami

W Oddziale dla Dzieci odbyły się ferie pt. „Pociąg pierwszej klasy”, w których dzieci uczestniczyły w integracyjnych zabawach literackich, muzycznych, ruchowych wykazując się pomysłowością, kreatywnością oraz poczuciem humoru. Podczas zajęć dzieci miały możliwość wykazania się zdolnościami plastycznymi wykonując prace dotyczące m.in. swojej wymarzonej podróży, portretu Eskimosa, jak również kart do teatrzyku Kamishibai według własnej inwencji twórczej, którą zaprezentowali pozostałym uczestnikom. Dodatkową atrakcją było przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek” w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART z Krakowa, w którym również wzięli udział rodzina, znajomi, koledzy i koleżanki zaproszeni przez uczestników ferii. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas i miłą zabawę.

Wystawa prac wykonanych przez uczestników ferii można zwiedzać do 16 lutego.

Ferie dla dzieci zostały zorganizowane dzięki dotacji w ramach dofinansowania realizacji zadań z zakresu rozwiązywania problemów społecznych z budżetu gminy Morąg.