W bibliotece startuje Klub Rękodzieła

Zaproszenie do Klubu Rękodzieła

Klub Rękodzieła to nowa oferta Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. Członkiem Klubu może zostać każdy, kto lubi spędzać czas w miłym gronie poznając i doskonaląc umiejętności w robótkach ręcznych. Zapraszamy wszystkich tych, którzy już coś potrafią i tych, którzy pragną się nauczyć różnych technik rękodzielniczych. Najbliższe spotkanie odbędzie się 7 października 2016 r. o godz. 17.00 w Sali wielofunkcyjnej na parterze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu. Tematem przewodnim będą ozdoby świąteczne związane ze zbliżającymi się Świętami Bożonarodzeniowymi. Bardzo prosimy o przyniesienie i zaprezentowanie kilku swoich prac.

Osoba do kontaktu: Małgorzata Jurasz: tel. 89 757 43 76, e-mail: sala.morag@wbp.olsztyn.pl

Serdecznie zapraszamy.