Finał projektu “Książka żyje… Naprawdę!”

Publiczność

Projekt „Książka żyje… Naprawdę!” dobiegł końca. W poniedziałek 17.10.2016 r. odbył się wernisaż oficjalnie otwierający wystawę z cyklem 12 zdjęć, na które czekało naprawdę mnóstwo ludzi. Podczas wydarzenia przez Wypożyczalnię przeszło prawie 150 osób! Do tej pory nie wiemy, jakim cudem się pomieścili. Taka frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy dumni z efektów końcowych i jednocześnie nieco zasmuceni, że finał projektu, na początku tak odległy, nadszedł wyjątkowo szybko. Trzy miesiące ciężkiej pracy, wspaniałej zabawy i przede wszystkim niesamowitych wspomnień, o których będziemy opowiadać jeszcze bardzo długo. Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich wspierających projekt!

Oprócz głównych zdjęć na wystawie można zobaczyć fotografie zza kulis, elementy scenografii i kostiumy, które były ręcznie przygotowywane w trakcie trwania projektu. Całość jest dostępna dla zwiedzających do 05.12.2016 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych (I PIĘTRO).