Regeneracja płyt w bibliotece

Płyta z Twoim ulubionym filmem zacina się w najlepszym momencie?

Podczas gry poruszyłeś konsolą i powstała rysa uniemożliwiająca dalszą grę?

Pożyczyłeś znajomym płytę z wesela i wróciła do Ciebie porysowana?

Twoje dziecko mocno eksploatowało płytę z muzyką i teraz nie można jej odtworzyć?

Nic straconego!

Miejska Biblioteka Publiczna oferuje usługę regenerowania płyt CD, DVD, PlayStation, XBOX 360 oraz Blu-ray, XboxOne, PS4. Naprawy płyt dokonujemy nową, najwyższej jakości maszyną do regeneracji amerykańskiej firmy VenMill Industries. Reperowanie polega na delikatnym zeszlifowaniu cieniutkiej warstwy płyty, wypolerowaniu i nalaniu specjalnego wypełnienia oraz zabezpieczeniu płyty. Jesteśmy w stanie usunąć 99% zarysowań. Usługę wykonujemy na miejscu w bibliotece, a czas oczekiwania to 5 minut. Nie musisz umawiać się na odbiór, regenerujemy od ręki. Koszt usługi to 5 zł za sztukę. Jest to najlepsza cena na polskim rynku.