Wystawa zabawek w Oddziale dla Dzieci

W Oddziale dla Dzieci 31 maja 2016 r. o godz. 10:00 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy
w obecności dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Morągu, wykonawców zabawek oraz ich opiekunów i instruktorów. Wystawa została przygotowana jak co roku z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu. Dzieci miały niebywałą możliwość poznania materiałów oraz techniki wykonania wszystkich przepięknych zabawek.

Uczestnicy spotkania byli zachwyceni różnorodnością, tematyką oraz wspaniałą kolorystyką
i precyzyjnym wykonaniem niecodziennych zabawek. Wszystkie rękodzieła będzie można wcześniej zarezerwować i odebrać po zakończonej wystawie.

Wystawę można będzie zwiedzać od 30 maja do 30 czerwca w Oddziale dla Dzieci.