„Czytam w podróży… Herberta”

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji „Czytam w podróży”, której celem jest upowszechnienie spuścizny twórczej Zbigniewa Herberta i zachęcenie społeczeństwa do czytania – na przykład podczas podróży.

W tym roku akcja odbędzie się 6 kwietnia. Wszyscy  czytelnicy, którzy tego dnia odwiedzą bibliotekę, podobnie jak w ubiegłym roku otrzymają pamiątkowe zakładki z fragmentem wybranego utworu Zbigniewa Herberta, który mamy nadzieję, zainspiruje do zainteresowania twórczością Poety i poezją w ogóle.

Zapraszamy do biblioteki. Jesteśmy przekonani, że Państwa zaangażowanie w kampanię przyczyni się do upowszechnienia twórczości Z. Herberta i pomoże w promowaniu czytelnictwa w naszym mieście.