Wystawa “Alejki w obiektywie”

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu serdecznie zachęca do zwiedzania wystawy fotograficznej pt. „Alejki w obiektywie”. Wystawa przygotowana została przez uczniów Gimnazjum nr 1 w Morągu pod opieką nauczyciela Adama Pyjora. Zobaczyć na niej można fotografie wykonane podczas jesiennych zajęć artystycznych w klasach drugich. Tematem prawie 40 zdjęć są morąskie “Alejki”. W czasie lekcji uczniowie szukali innego spojrzenia na to popularne w Morągu miejsce, starali się dostrzec ciekawe tematy, głownie przyrodę jak i kadry. Lekcja miała pokazać, że fotografia to nie tylko “selfie” i głupie miny, ale również poważna dziedzina sztuki, nawet jeśli wykonana jest za pomocą aparatu telefonicznego! Wystawę można zwiedzać do 7.04.2016 w Wypożyczalni dla Dorosłych.