Wystawa “Morąg wieczorową porą”

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę fotograficzną pt.”Morąg wieczorową porą”. Autor prac, Antoni Stefaniuk urodził się 26.06.1962 r.,ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej, a następnie studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od 1990r. mieszka w Morągu, a od 1993 r. prowadzi tu własne biuro nieruchomości pod nazwą NARIE. Fotografowanie jest jego pasją od dzieciństwa. Aparat fotograficzny a także amatorską kamerę filmową lubi nosić ze sobą. W 2007 r. zajął I-sze miejsce w konkursie filmowym „Morąg moje miasto”. „Mieszkając w Morągu nie sposób nie dostrzegać niespotykanych gdzie indziej widoków, a także piękna naszego miasta. Staram się uwiecznić go o różnych porach roku” – mówi autor zdjęć wystawy “Morąg wieczorową porą”.

Ekspozycję, składającą się z 40 pięknych fotografii, można podziwiać od 1.02 do 15.03.2016 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, w godzinach otwarcia działu.
Serdecznie zapraszamy.