Kolejny sukces naszej filii

Uścisk dłoni

Biblioteka Publiczno-Szkolna w Żabim Rogu zwyciężyła w konkursie “Książki naszych marzeń”, II edycji konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej. Konkurs umożliwiał uczniom wybór książek, o przeczytaniu których marzą. Wystarczyło, że biblioteka szkolna wysłała do MEN listę maksymalnie 50 książek, które chciałaby dostać, a uczniowie przygotowali krótki (do 60 sekund) film na temat “Nasza szkoła powinna dostać wymarzone książki bo…”.

Biblioteka Publiczno-Szkolna w Żabim Rogu stworzyła “Bajkę o dinozaurach”, którą można obejrzeć na You-Tube, na kanale Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. Dnia 22.10.2015 odbyła się uroczysta gala, na której pracownik filii z Żabim Rogu, pani Helena Ged odebrała nagrodę za pierwsze miejsce z rąk minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Serdecznie gratulujemy.