Konkurs plastyczny “Jesienny spacer”

W Oddziale dla Dzieci odbyło się 28 października 2015 r. o godzinie 10:00 uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego “Jesienny spacer”. W konkursie wzięło udział 181 prac, które nawiązywały do jednej z najbardziej barwnych pór roku. Młodzi artyści stworzyli przepiękne, kolorowe dzieła, wykorzystując niejednokrotnie wspaniałe dary jesieni, które można znaleźć podczas spaceru. Wystawę pokonkursową można obejrzeć w Oddziale dla Dzieci godzinach jego otwarcia.

Prace o temacie ,,Jesienny spacer''

LAUREACI KONKURSU

Kategoria I
miejsca I – Michalina Wiśniewska (Przedszkole Jedyneczka w Morągu)