Wystawa „Pochody 1-Majowe w Morągu”

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę pt.”Pochody 1-majowe w Morągu”. Zdjęcia wykorzystane do stworzenia ekspozycji pochodzą z kolekcji prywatnych i kronik morąskich instytucji: Dost Irena, Farulewska Grażyna, Ignatowska Grażyna, Jędrzejewska Danuta, Kamiński Zbigniew, Kołpuć Janina, Majewska Grażyna, Morąski Dom Kultury, Portal społecznościowy – “Morąg – album o mieście i jego ludziach”, Szymanowska Beata, Wilga Stanisław, Kroniki Urzędu Miejskiego w posiadaniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. K.I. Gałczyńskiego w Morągu.

Pochody 1-majowe w Morągu

Dokumenty zostały zgromadzone w ramach programu CATL. Zeskanowane i opracowane dostępne będą w wersji on-line na www.morag.archiwa.org.

Zdjęcia, plakaty, zapinki i znaczki można podziwiać w Wypożyczalni dla Dorosłych od 2 do 30 maja 2015 roku w godzinach otwarcia biblioteki. Serdecznie zapraszamy.