Małpka Fiki Miki – spotkanie teatralne

Dzień Bibliotekarza przypadający 8 maja 2015 r. była to fantastyczna okazja, aby wraz z dziećmi uczcić go poprzez wspólną zabawę, odkrywając na nowo utwór “Awantury i wybryki małej Małpki Fiki Miki” Kornela Makuszyńskiego. Aktorzy z krakowskiego Teatru Duet rozbawili do łez młodą widownię przedstawiając przygody śmiesznej małpki, ucząc jednocześnie, że ważne jest aby być życzliwym i dobrym dla innych.

Dzieci

W spektaklu wzięli udział uczniowie trzech klas ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Morągu, którzy aktywnie brali udział w inscenizacji wcielając się w rolę aktorów. Dzieci zachwycone były grą aktorów, efektownymi i kolorowymi kostiumami, a także barwną oraz ciekawą scenografią. Całość dopełniała oryginalna oprawa muzyczna.

Dziękujemy za wspólną zabawę oraz zapraszamy do zapoznania się z twórczością Kornela Makuszyńskiego, która dostępna jest w Oddziale dla Dzieci.

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć