Wystawa „NIE-ZWYKŁE DZIECI”

“Nie bądź zielony w temacie autyzmu. W kwietniu bądź niebieski!” – to przewodnie hasło ogólnopolskiej akcji związanej ze Światowym Dniem Świadomości Autyzmu. Stowarzyszenie Na rzecz Osób z Autyzmem NIE-ZWYKŁE DZIECI w Morągu bardzo aktywnie zaangażowało się w działania, które prowadzone zostały we wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Morąg.

Niebieski plakat

Włączając się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Oddziale dla Dzieci zostały wyeksponowane prace wykonane przez dzieci z rodzicami oraz nauczycielami podczas spotkań integracyjnych.

Przedmioty i plakaty

Zapraszamy do zwiedza wystawy, jak również zapoznania się z literaturą związaną z autyzmem oraz książkami z bajkoterapii, które pomogą dziecku radzić sobie z trudnymi tematami i problemami w życiu codziennym.

Wystawę można zwiedzać od 20 kwietnia do 20 maja 2015 r. w godzinach otwarcia Oddziału dla Dzieci.