Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “W świecie Andersena”

W Oddziale dla Dzieci 25 marca 2015 r. o godz. 10:00 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego “W świecie Andersena”. Baśniowy dorobek pisarza stał się inspiracją do wykonania barwnych i twórczych ilustracji przez młodych artystów, dlatego też wręczono dyplomy oraz nagrody aż 30 uczestnikom. Podczas spotkania gościliśmy również grupy przedszkolne oraz rodziców i opiekunów, którzy gromkimi brawami nagrodzili wszystkich laureatów. Wystawę pokonkursową można obejrzeć do 18 kwietnia 2015 r. w godzinach otwarcia Oddziału dla Dzieci.

Zdjęcie grupowe

Komisja w składzie: przewodnicząca komisji Anna Milewska, członkowie Ewa Kośnik – Dąbkowska i Iwona Madej dokonały oceny 215 zgromadzonych prac plastycznych z przedszkoli, szkół podstawowych w Morągu oraz gminy.

Laureaci konkursu:

Kategoria I
miejsca I – Zuzanna Rafalska (Przedszkole Nr 6), Oliwia Smutek (Przedszkole Jedyneczka)
miejsce II – Malwina Dąbkowska (Przedszkole Nr 6), Jakub Nowik – Nowicki (Przedszkole Nr 6)
miejsce III – Marcin Dębski (Przedszkole Nr 6), Hanna Kwiasowska (Klub Wojskowy)
Wyróżnienia: Daria Steć (Przedszkole Nr 2), Mateusz Maruszczak (Przedszkole Nr 6), Oliwia Markowska (Przedszkole Nr 6), Piotr Sielicki (Przedszkole Nr 6), Amelia Zielonka (Przedszkole Nr 6), Julia Plichta (S.P. Nr 4)

Kategoria II
miejsce I – Julia Durka (Klub Wojskowy)
miejsce II – Zofia Dzidziewicz (Morąski Dom Kultury)
miejsce III – Aleksandra Łubkowska (S.P. w Kalniku), Jan Czorniej (S.P. Nr 4)
Wyróżnienia: Kinga Cychylik (S.P. Nr 4), Amelia Kowal (S.P. Nr 4), Martyna Modzelewska (S.P. Nr 4), Natalia Karczmarek (Klub Wojskowy), Zuzanna Bąk (Klub Wojskowy)

Kategoria III