Wernisaż wystawy zabawek

W Oddziale dla Dzieci 27 maja 2014 r. o godz. 10:00 inaugurację wystawy dokonała Krystyna Sałak w obecności dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Morągu oraz twórców tych kolorowych i niesamowitych prac. Wystawa została przygotowana z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu. Wśród prac mogliśmy znaleźć maskotki, wisiorki, lampki nocne, koszyki, pudełeczka na dziecięce skarby, kołyski dla lalek, lustereczka, ramki na zdjęcia i wiele innych niezwykłych rzeczy, które mogą ozdobić pokój naszego dziecka.

Uczestnicy spotkania mieli niebywałą szansę dowiedzieć z jakich materiałów oraz jaką techniką zostały wykonane te wszystkie przepiękne zabawki. Pokaz zaplatania koszyka z wcześniej przygotowanych materiałów wykorzystując zwykłą makulaturę zachwycił wszystkich. Dodatkowo gościliśmy wolontariuszy z Hiszpanii, którzy byli pod ogromnym wrażeniem, że można w tak precyzyjny i fantazyjny sposób wykonać zabawki dla dzieci.

Wszystkie rękodzieła można było wcześniej zarezerwować i odebrać po zakończonej wystawie.

Wystawę można było zwiedzać od 27 maja do 27 czerwca 2014 r.
w godzinach otwarcia w Oddziale dla Dzieci

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć