Konkurs „Zapobiegajmy Pożarom”

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego, pt. “Zapobiegajmy Pożarom” na poziomie gminnym odbyło się 10 grudnia 2013 r. o godz. 10:00 w Oddziale dla Dzieci MBP w Morągu. Wszystkich zgromadzonych przywitał Janusz Rudzis, który omówił tematykę i cele konkursu plastycznego. Laureatom nagrody wręczył Burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski, który jednocześnie pogratulował wszystkim autorom przepięknych prac. Do gratulacji dołączyła się Dyrektor biblioteki Elżbieta Dziubińska zachęcając jednocześnie do zwiedzania wystawy pokonkursowej, która wyeksponowana będzie do 10 stycznia 2014 r. Natomiast nagrodzone prace można obejrzeć na naszej stronie internetowej, gdyż zostały one jednocześnie zakwalifikowane do dalszego etapu konkursu na szczeblu ogólnopolskim.

Na konkurs wpłynęło ogółem 161 prac: I grupa – 46 prac, II grupa – 64 prac, III grupa – 37 prac, IV grupa – 4 prace, V grupa – 7 prac, VI grupa – 3 prace.

Komisja w składzie:

Małgorzata Fudała – przewodnicząca komisji
Elżbieta Dziubińska – zastępca przewodniczącej komisji
Ewa Kośnik-Dąbkowska – członek komisji
Adam Zaręba – członek komisji
Janusz Rudzis – członek komisji

I grupa wiekowa
I miejsce – Kinga Koźlakiewicz (MDK w Morągu)
II miejsce – Tomasz Szpejnowski (Przedszkole Nr 6 w Morągu)
III miejsce – Zosia Dzidziewicz (MDK w Morągu)
Wyróżnienia: Oliwia Kamińska (Przedszkole Jedyneczka), Klaudia Kocaba (S.P. N r 4 w Morągu), Bartłomiej Brzuziewski (Przedszkole Nr 2 w Morągu)

II grupa wiekowa