Wystawa Iwony Bałdygi „Świat dziecka”

Plakat wystawy "Swiat dziecka", na plakacie śpiące niemowlę

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka biblioteka zorganizowała wystawę fotografii dziecięcej pt.: “Świat dziecka” autorstwa Iwony Bałdygi.

Co mówi o sobie sama autorka?

Mam na imię Iwona 🙂 Chciałam powiedzieć Ci jak ważne są dla mnie wspomnienia utrwalone na fotografiach. Co wywołują we mnie, kiedy patrzę na nie z utęsknieniem i chęcią powrotu do tamtych dni. Dlatego staram się zachować je na małej kartce papieru tętniącej życiem i szczęściem oczu małżonków, dzieci, rodziców. Bo kochamy te chwile, które są dla nas najważniejsze. One nas kształtują. Człowiek składa się z tysięcy obrazów. Bo człowiek jest wielką fotografią.

Więcej informacji o autorce na stronie: www.iwonabaldyga.pl.
Na 8 antyramach prezentowaliśmy 32 fotografie małych modeli. Prace można było podziwiać od 23.05 do 29.06.2013 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych.