Wernisaż wystawy zabawek dla dzieci

Plakat wystawy prac o tematyce dziecięcej, na plakacie rysunek dzieci i misia trrzymających w górze plansze z napisem "WY-ST-A-WA"

Pluszaki, kociaki, aniołki, stroje bajkowe, niezwykłe zabawki oraz dekoracje do pokoju dziecięcego to wystawa przygotowana z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu. Inaugurację wystawy dokonała Krystyna Sałak w obecności dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Morągu oraz twórców tych przepięknych prac.

Uczestnicy wernisażu mieli niebywałą okazję od autorów i wykonawców tychże prac dowiedzieć się i zobaczyć jak powstaje rękodzieło, które może być wykonane bardzo różną techniką. Wiele emocji wzbudzał pokaz powstawania maskotki myszki, drewnianego aniołka, czy zaplatanie z wikliny koszyczka, przy czym dzieci mogły także poznać materiały oraz narzędzia, które wykorzystywane są podczas pracy. Na zakończenie dzieci otrzymały słodką niespodziankę i w miłej, radosnej atmosferze mogły podziwiać zabawki, które można zakupić i po zakończonej wystawie odebrać.

Wystawę można było zwiedzać od 25 maja do 26 czerwca 2013 r.
w Oddziale dla Dzieci MBP w Morągu

Galeria:

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć