Wystawa Kółka fotograficznego

Plakat wystawy Kółka Fotograficzne, plakat utworzony z ciągu kolorowych wyrazów

5.06.2012 r. odbył się wernisaż wystawy zdjęć uczestników Kółka fotograficznego działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu. Na wernisażu uczestnicy Kółka otrzymali podziękowania, oraz mogli obejrzeć film podsumowujący działalność Kółka.

Były łzy szczęścia, łzy ze śmiechu i łzy wzruszenia. Po części oficjalnej goście zwiedzali wystawę. Wystawa jest podsumowaniem projektu “Informacja dla obywateli – cybernawigatorzy w bibliotekach”, składa się ze zdjęć wykonach przez uczestników kółka w 4 tematach: martwa natura, miasto, model, przyroda oraz ze zdjęć zza kulis projektu.
Wystawę fotograficzną można było obejrzeć do końca czerwca.

Logo Fundacji Społeczeństwa InformacyjnegoGodło Ambasady USA w WarszawieLogo Cybernawigatorzy w bibliotece

Publikacja została sfinansowana ze środków pochodzących z darowizny Departamentu Stanu USA.
Zawarte w niej opinie, stwierdzenia i konkluzje wyrażają przekonania autora/autorów i niekoniecznie
odzwierciedlają stanowisko Departamentu Stanu USA