Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel”

Plakat konkursu "Mój przyjaciel", w tle Krzyś i Puchatek siedzą pod drzewem

Biblioteka Publiczno-Szkolna w Słoneczniku zorganizowała konkurs plastyczny “Mój przyjaciel”.

1. Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczno-Szkolna w Słoneczniku.
  2. Cele konkursu:
    • kształtowanie postawy twórczej wobec siebie i świata,
    • kształcenie umiejętności organizacji pracy i posługiwania się elementarnymi środkami plastycznymi,
    • rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej,
    • możliwość zaprezentowania i popularyzowanie własnej twórczości.
  3. Warunki uczestnictwa:
    1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-IV Szkoły Podstawowej w Słoneczniku.
    2. Warunkiem udziału jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, np. malarstwo, rysunek, wydzieranka, wycinanka, grafika (również komputerowa), collage, forma przestrzenna (np. makieta) i inne.
    3. Kryteria oceny pracy plastycznej:
      • zgodność z tematem;
      • ogólny wyraz artystyczny;
      • umiejŕtność doboru różnych technik plastycznych;
      • estetyka wykonanej pracy;
      • wkład pracy własnej.
  4. Kategorie:
    • szkoły podstawowe klasy I – VI
  5. Opis pracy: imię i nazwisko uczestnika konkursu, klasa, szkoła, adres zamieszkania, telefon kontaktowy.
  6. Prace należy złożyć w Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Słoneczniku do15 czerwca 2012 r.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się dnia 21 czerwca 2012 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Publiczno-Szkolnej w Słoneczniku.
  8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikacje zdjęć z uroczystości rozstrzygnięcia konkursu.
  9. Udział w Konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na zastosowanie się do niniejszego regulaminu.
  10. Dane osobowe wszystkich uczestników pozyskane do celów konkursu nie będą udostępniane osobom trzecim.
  11. Sponsorem nagród jest Bank BGŻ S.A. oddział w Morągu.