Wernisaż wystawy biżuterii

Plakat wystawy "Biżuteria dla Ciebie", w tle kwiaty

W Wypożyczalni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu został zorganizowany wernisaż wystawy rękodzieła artystycznego pt.: Biżuteria dla Ciebie” autorstwa Krystyny Sałak.

Krystyna Sałak – wykształcenie wyższe pedagogiczne; kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Morągu. Rękodziełem zajmuje się od ponad trzydziestu lat stosując różne techniki rękodzielnicze. Od 2009 roku prowadzi warsztaty z wyrobu biżuterii, wykorzystując różne techniki takie jak szydełkowanie, hafciarstwo, makramy, beading, sutasz, decupage oraz materiały: filc, korale, kamienie, len, sznurki, wełnę, kordonek, modelina, drut jubilerski.

14 marca 2012 roku, od godziny 17:00 można było obejrzeć prace autorki, wziąć udział w pokazie technik wykonywania biżuterii oraz zakupić biżuterię.

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć