The Fresh Culture 2011

Plakat "The Fresh Culture 2011"

Logo alesztuka!The Fresh Culture 2011 to czwarta z cyklu imprez, które morąska biblioteka zorganizowała w ramach projektu “Ale Sztuka!”.

15 czerwca zobaczyć można było graffiti o wymiarach 2x14m, którego autorem był Maciej SCARA Gryko, oraz pokazy break dance w wykonaniu ekip KNOCKOUT GANG oraz SYNCHRON BREAK CREW.

Malowanie graffiti obejrzeć można było już dzień wcześniej. SCARA rozpoczął tworzenie tego nietypowego obrazu już 14 czerwca przed budynkiem biblioteki.

Logo PRBLogo alesztuka! Logo MBP

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.