Niesamowite opowieści w Zamku Krzyżackim

Plakat "Niesamowite opowieści o Morągu"

17 czerwca o godz. 17.00 odbyło się uroczyste zakończenie projektu“Niesamowite opowieści o Morągu” w Zamku Krzyżackim w Morągu. Na spotkanie przybyli uczestnicy projektu wraz z bliskimi, jak również zaproszeni goście, którzy wspierali to przedsięwzięcie. Koordynator projektu Ewa Kośnik – Dąbkowska zaprosiła wszystkich do obejrzenia relacji filmowej z przebiegu całego okresu trwania projektu, jak również zostały zaprezentowane efekty pracy dzieci w postaci projekcji filmu animowanego i prezentacja wydawnictwa komiksowego.

Uczestnicy projektu zostali nagrodzeni dyplomami i otrzymali wytworzone przez siebie pracę, czyli komiks i płytę z filmem animowanym, jak również film dokumentacyjny z przebiegu projektu oraz drobne upominki. Podziękowano również osobom zaangażowanym w projekt, m.in. dyrektorowi szkoły, opiekunom grup szkolnych, wychowawcom klas, osobom reprezentującym morąskie Muzeum, Zamek Krzyżacki, Morąskie Bractwo “Mawrin”, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Urząd Miasta oraz lokalnemu sponsorowi projektu P. W. Marszal.

Spotkanie zakończyło się rozmowami i dzieleniem się wrażeniami przy słodkim poczęstunku.

Efekty z realizacji projektu były również promowane wśród młodzieży morąskich szkół podstawowych na spotkaniu 21 czerwca w Oddziale dla Dzieci MBP w Morągu. Uczestnicy projektu przedstawili swoją twórczą pracę zyskując podziw i aplauz wśród swoich kolegów i koleżanek.

Logo PRBLogo niesamowite opowieści o MorąguLogo MBP

Galeria:

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.