Wystawa ceramiki – Ale Sztuka!

Plakat wystawy "Ceramika"

18 marca 2011 roku o godzinie 17.00 odbył się wernisaż i pokaz kolejnej wystawy organizowanej w ramach projektu “Ale Sztuka!”. Tym razem zapraszamy do obejrzenia ceramiki autorstwa – Agaty Banach-Pająk, Przemysława Gołosia i Mateusza Cybulskiego.

Impreza organizowana w ramach projektu “Ale Sztuka!”. Celem projektu jest stworzenie form aktywnego kontaktu ze sztuką poprzez włączenie odbiorców w akt tworzenia dzieła artystycznego. Wystawa Ceramiki jest drugą z czterech form sztuki obejmujących projekt.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.