Nowoczesna Czytelnia już dostępna

Stanowisko obsługi i biurko z komputerem pełniącym rolę katalogu

10.09.2009 roku odbyło się uroczyste otwarcie zamkniętej przez ostatnie miesiące Czytelni Dla Dorosłych. Impreza była okazją do zaprezentowania działalności biblioteki zaproszonym gościom, ale także, a może przede wszystkim, zebranym przedstawione zostały informacje na temat Programu Rozwoju Bibliotek, w którym bierzemy udział w charakterze biblioteki wiodącej.

Remont Czytelni trwał bez mała pięć miesięcy. Wymieniona została instalacja elektryczna i grzewcza, położono nowe posadzki oraz zakupiono nowe wyposażenie. Dział został umownie podzielony na dwa sektory – “naukowy” i “rozrywkowy” – oferujący Użytkownikom dostęp do filmów, audiobooków, czasopism i Internetu. Czytelnia zmieniła się nie do poznania, czego dowodem są poniższe fotografie.

Czytelnia po remoncie, to nie tylko nowe wnętrze. Na półkach znajdziecie dziesiątki nowych książek, głównie z zakresu pedagogiki i socjologii, poza tym już wkrótce zaproponujemy nowe tytuły filmowe i czasopisma, a także – UWAGA – muzykę.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, napisz:
czytelnia.morag@wbp.olsztyn.pl

Zapraszamy!

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć