„Piękno w obiektywie”

Pole z okrągłymi balotami ze słomy, w oddali stóg zbudowany z prostokątnych prasaków

W ramach obchodów XI Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Morągu zorganizowali 6 czerwca 2009 r. uroczyste spotkanie pod hasłem “Trzeci Wiek na topie”. Podczas, której swoją wystawę fotograficzną zaprezentowali członkowie grupy fotograficznej, którzy w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotykali się w Oddziale dla Dzieci MBP w Morągu na warsztatach prowadzonych przez pana Tomasza Grochowskiego.

Tematem wystawy były impresje z wycieczek, m.in. z Leśniczówki Pranie, z Kruszewni, a także okolic Morąga oraz Olsztyna, pokazując piękno jeziora Skiertąg. Ponadto przedstawiono zdjęcia z podróży w rodzinne strony, jak również jednym z tematów były kwiaty, które szczególnie upodobała sobie pani Aniela Pilarczyk.

Twórcami wystawy są: Aniela Pilarczyk, Teresa Lędzińska, Anna Dziubińska, Halina Moskal. Wystawę można obejrzeć w Oddziale dla Dzieci MPB w Morągu do 30 czerwca 2009 r.