“Paddington poznaje Polskę” – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W Oddziale dla Dzieci 20 listopada 2018 r. o godz. 10:00 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie plastycznym „Paddington poznaje Polskę”, zorganizowanego z okazji 60-tych urodzin tego wyjątkowego i sympatycznego misia podróżnika. Mali artyści odebrali dyplomy i nagrody za pomysłowe, twórcze oraz barwne prace, na których zaprezentowali niezwykłe przygody Paddingtona, poznającego zabytki, krajobrazy i przyrodę naszego kraju. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Wystawę pokonkursową będzie można zwiedzać do 15 grudnia 2018 r. w Oddziale dla Dzieci.

Laureaci konkursu:

Kategoria I

miejsca I – Paweł Farjaszewski (Przedszkole Nr 6), Emilia Schulz (Klub Wojskowy)
miejsce II – Samanta Sienkiewicz (Przedszkole Nr 6), Alicja Raćkowska (Przedszkole Nr 6)
miejsce III – Kaja Gardecka (Przedszkole Jedyneczka), Patryk Rurys (S.P. Nr 1)
Wyróżnienia: Gabrysia Chudek (Przedszkole Nr 2), Emilia Polberg (Przedszkole Nr 6)

Kategoria II

miejsce I – Antoni Brynda (Klub Wojskowy)
miejsce II – Jagoda Wojcinowicz (Morąski Dom Kultury)
miejsce III – Izabela Brzuziewska (NSP w Jurkach)
Wyróżnienia: Lena Prajwocka (Morąski Dom Kultury), Michał Marusiak-Łesyk (Morąski Dom Kultury)

Kategoria III