Spektakl teatralny w Oddziale dla Dzieci

„Warkocz królewny Wisełki” to spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Krak-Art zorganizowany w Oddziale dla Dzieci 5 czerwca 2018 r. z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Zaproszone przedszkolaki zapoznały się z mało znaną legendą polską przybliżającą pochodzenie nazwy rzeki Wisły. Widzowie byli zachwyceni grą aktorów, kolorowymi kostiumami, oraz barwną i ciekawą scenografią.  Przedstawione zwyczaje sprzed wieków stały się natomiast cenną lekcją historii. W trakcie przedstawienia artyści w zabawny sposób angażowali dzieci do aktywnego udziału w spektaklu, poszerzając ich wiedzę i rozwijając świadomość patriotyczną. Spotkanie teatralne było dla dzieci niezwykłym przeżyciem, które dostarczyło wiele pozytywnych wrażeń.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Spektakl teatralny dla dzieci dofinansowany ze środków będących w dyspozycji
Pełnomocnika Burmistrza Morąga ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych