Noc Bibliotek… z wampirami!

Zapewne wszyscy wiedzą, że właśnie trwa remont w morąskiej bibliotece. Poza nową elewacją odnawiane są również piwnice. W sobotę 9. czerwca zdarzył się niezwykły wypadek. Robotnicy odkryli pomieszczenie, którego nie było na planach. Gdy je otworzyli obudzili śpiące w nim WAMPIRY, które na całą noc opanowały bibliotekę… Na szczęście wampiry wstały z trumien prawą nogą i można się było z nimi nieźle pobawić. Całkiem przypadkiem ta niezwykła przygoda zbiegła się w czasie z ogólnopolską akcją Noc Bibliotek więc mogliśmy nieśmiertelnym gościom zaproponować wiele atrakcji. Próbowaliśmy wydostać się z Escape Roomu, bawiliśmy się z robowampirami, graliśmy w planszówki, produkowaliśmy nietoperze, maski i zakładki do książek, oglądaliśmy filmy, rozwiązywaliśmy Quizy, poprawialiśmy urodę dzięki upiornym charakteryzacjom, piliśmy dużo krwi i jedliśmy suszone pająki, oczy śmiertelników, zdechłe myszy, a dla odważnych był do spróbowania jad wampira.

Galeria: