Planszogranie w bibliotece

Jesteście gotowi na emocje?! Ruszamy z kolejnym maratonem z planszówkami w bibliotece! Przygotujcie się na 4 godziny szaleństwa! Startujemy 25.05 (piątek) o godz. 18:00. W trakcie maratonu będzie można zagrać w niezliczoną ilość planszówek, nauczyć się ich zasad, poznać nowych ludzi i przede wszystkim miło spędzić wieczór. Oprócz tego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w oficjalnym turnieju w grę Ice Cool. Zwycięzca bibliotecznych eliminacji zostanie zaproszony na ogólnopolski finał, który odbędzie się jesienią 2018 roku. Warto spróbować swoich sił! Na najlepszych czekają nagrody zasponsorowane przez Wydawnictwo Rebel. Wspierać nas będzie ekipa z ostródzkiego GrajDołka. Zabawa bez ograniczeń wiekowych – zapraszamy rodziców z dziećmi, młodzież i seniorów.

Obowiązują zapisy w Czytelni dla Dorosłych (I piętro).

Informujemy, ze podczas maratonu będą robione zdjęcia, które zostaną wykorzystane na cele promocyjne biblioteki. Udział w imprezie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku uczestnika przez bibliotekę.

Regulamin eliminacji Ice Cool oraz instrukcja do gry dostępne na stronie: https://mistrzostwa.rebel.pl/icecool