Spotkanie „Jak zapobiegać otyłości?”

26 marca 2018 r. o godz. 16:00 w Sali Wielofunkcyjnej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu odbyło się spotkanie z dietetykami i lekarzami pod hasłem: „Jak zapobiegać otyłości?”. Spotkanie zostało zaplanowane z myślą o upowszechnianiu wiedzy na temat zdrowego stylu życia wśród mieszkańców gminy Morąg. Podczas wydarzenia morąscy lekarze przedstawili informacje dotyczące otyłości z medycznego punktu widzenia, zaś dietetycy omówili podstawowe zasady żywienia, których stosowanie ułatwi zachowanie zdrowia. Oprócz części wykładowej przygotowane zostały także punkty pomiaru ciśnienia tętniczego oraz składu ciała. Nie zabrakło także zdrowych przekąsek oraz prostych przepisów na zdrowe dania!

Spotkanie zorganizowane zostało przez lekarzy: Natalię Fernando i Patryka Domareckiego oraz dietetyków: Małgorzatę Leśnikowską i Katarzynę Dudę we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Morągu a także przy wsparciu i pod Patronatem Burmistrza Morąga.

Serdecznie dziękujemy za przybycie!