Maskotka biblioteki

7.04.2017 roku odbyło się spotkanie komisji w celu rozstrzygnięcia konkursu na maskotkę biblioteki. Na konkurs wpłynęło 70 prac, a wybór był wyjątkowo trudny. Chcielibyśmy aby naszą bibliotekę prezentowało wszystkie 70 maskotek, ale niestety jest to niemożliwe. W skład komisji weszli prawie wszyscy pracownicy biblioteki i za pomocą głosowania wyłonili zwycięski projekt. Najbardziej przytulaśnym i trafiającym w nasze bibliotekarskie serca okazał się projekt Katarzyny Kosowskiej, której serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaprojektowanie dla nas maskotki. Wręczenie nagrody odbędzie się 12.04.2017 o godzinie 14.00. Wystawę z wybranych prac będzie można oglądać od 12.04.2017 na górnym holu biblioteki.

Wygrany projekt: