„Biszkopty” Pana Gancewskiego w morąskiej bibliotece

25 kwietnia 2017 r. w Sali wielofunkcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu z inicjatywy Koła Literackiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Morągu odbyło się spotkanie autorskie z Dariuszem Gancewskim, autorem satyr i humoresek.

O autorze:
Dariusz Gancewski – urodzony w 1963 roku w Morągu. Nauczyciel i wychowawca, opiekun szkolnych grup teatralnych. Ukończył filologię polską w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku. Absolwent legendarnego „Chłodniczka”. Od 1985 roku związany z Ziemią Człuchowską oraz Miejskim Domem Kultury w Człuchowie. Stale współpracuje z teatralną sceną Dorosłych pana Adama Gawrońskiego oraz ze Studiem Piosenki pana Andrzeja Zielińskiego. Jest członkiem człuchowskiego stowarzyszenia „pro Kultura”.

www.biszkopty.net