Oddział przedszkolny w filii bibliotecznej w Jurkach

Rysujące dzieci

2 marca filię biblioteczną w Jurkach odwiedziły dzieci z Oddziału Przedszkolnego Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jurkach. Na spotkaniu najmłodsi mieli okazję do zapoznania się ze zbiorami bibliotecznymi dostępnymi w filii oraz odsłuchania „Bajki o zmęczonej książce z bajkami”. Przedszkolaki chętnie opowiadały o swoich ulubionych książeczkach i z zaciekawieniem oglądały te dostępne w bibliotece. Po spotkaniu dzieci zgodnie stwierdziły, że o książki warto dbać, a biblioteka jest ciekawym miejscem do nauki oraz spędzania czasu wolnego. Ze względu na duże zainteresowanie dzieci, pracownik biblioteki wraz z wychowawcą Oddziału Przedszkolnego planuje serię spotkań z najmłodszymi uczniami NSP w Jurkach w najbliższej przyszłości.